Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Visas transliacijas, publikacijas ir vaizdo įrašus matykite su pasirinktu planu. Pasitarti su vadybininku

Už dvi įmones atsakingai vyr. buhalterei dažnai tenka spręsti su PM ir PVM susijusias problemas

Nors vyr. buhalterė Eglė Martusevičienė studijavo fiziką, tačiau vėliau baigė apskaitos ir audito magistro studijas, nes pamatė, kad šioje srityje galima suderinti loginį mąstymą su nuolat kintančia verslo aplinka. Apskaitos srityje Eglė dirba jau daugiau nei 20 metų ir nors yra išbandžiusi darbą ir valstybiniame sektoriuje – valstybės kontrolėje, tačiau galiausiai pamatė, kad darbas privačiame sektoriuje ją domina labiau.

Privatus sektorius Eglei patinka tuo, kad čia ji gali būti atsakinga už visos įmonės apskaitos tvarkymą, pradedant apskaitos teisingumu, procesų organizavimu ir baigiant mokesčiais bei ataskaitų rengimu akcininkams. Dirbant šį darbą, jai padeda Mokesčių SUFLERIU, kuriuo ji naudojasi jau daugiau nei 5 metus, ji džiaugiasi, kad per šį laiką jis tobulėja, o kartu su juo didėja ir jos žinios.

…mokestiniai pasikeitimai ateina labai laiku ir būna įvertinta, koks poveikis bus konkrečiai verslui ir netgi pasiūlomi galimi sprendimai…

Per savo karjerą Eglė yra dirbusi su įvairaus profilio įmonėmis, o šiuo metu dirba su statybinėmis įmonėmis, bei su NATO bazių veikla Lietuvoje susijusia įmone. Įmonių veiklos sritys lemia tai, kad Eglei dažnai tenka spręsti su pelno mokesčiu bei pridėtinės vertės mokesčiu susijusius klausimus.

Eglė kiekvieną dieną Mokesčių SUFLERYJE peržiūri ar įvyko kas nors naujo, o jei susiduria su sudėtingesne situacija, tuomet užduoda klausimą, kad gautų detalesnį atsakymą. Taip pat naudojasi paieška duomenų bazėje ir džiaugiasi, kad svarbius dalykus gali pasižymėti, taip antrą kartą jų ieškoti jau nebereikia. Eglei patinka ir tai, kad žiūrint seminarų tiesiogines transliacijas galima išgirsti kitus buhalterius dominančius klausimus, taip pamatant dar neapgalvotus problemos aspektus.

Matote tik nedidelę dalį Mokesčių SUFLERIO. Visą praktinę naudą gausite su vienu iš mūsų planų.

Išbandyti nemokamai