Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Visas transliacijas, publikacijas ir vaizdo įrašus matykite su pasirinktu planu. Pasitarti su vadybininku

Ekspertai

Mokesčių SUFLERIO turinį kuruoja mūsų ekspertai – patyrę praktikai, profesionalai su ilgamete realaus verslo, audito, mokesčių konsultavimo ir mokesčių administravimo patirtimi. Džiaugiamės čia galėdami pateikti praktiškus situacijų sprendimus Jums.

Rūta
Zaikauskienė

Rūta Zaikauskienė

Rūta Zaikauskienė yra Mokesčių SUFLERIO ekspertė ir lektorė. Nuo 2011 m. Rūtos vadovaujama darbo grupė išsprendė bei publikavo daugiau nei 10 000 praktinių situacijų, kurias pateikė Lietuvos buhalteriai. Mokesčių SUFLERYJE Rūta taip pat kuruoja mokesčių naujienų rubriką, savaitės apžvalgas ir apskaitos, mokesčių ir teisės naujienų dieną didžiausiame nuotoliniame renginyje buhalteriams SUPERBUHALTERIŲ dienos. Per daugiau nei dešimt metų Rūta tapo viena autoritetingiausių ir labiausiai rekomenduojamų lektorių mokesčių tema Lietuvoje.

Rūtos patirtis mokesčių ir apskaitos srityje - 29 metai. Prieš prisijungdama prie Mokesčių SUFLERIO ekspertų komandos, Rūta dirbo praktinį buhalterinį darbą: buvo UAB „Pačiolis“ vyr. buhalterė, apskaitos ir mokesčių projektų vadovė, seminarų bei kitų mokymo produktų rengėja ir lektorė.

Rūta yra įgijusi du magistro laipsnius Vilniaus Universitete - Teisės ir Ekonomikos fakultetuose.

Gintaras
Juškauskas

Gintaras Juškauskas

Auditorius Gintaras Juškauskas yra Mokesčių SUFLERIO ekspertas ir lektorius. Gintaro praktinis darbas su klientais - reikšmingų mokesčių rizikų valdymas, iškilusių problemų sprendimas, klientų atstovavimas mokestiniuose ginčuose prieš VMI ir kitas institucijas. Mokesčių SUFLERYJE Gintaras rengia PRO plano turinį, kuriame pateikia sprendimus ir įžvalgas tiems buhalteriams, kurie dalyvauja priimant verslo sprendimus, bei kuruoja profesinio turinio dieną didžiausiame nuotoliniame renginyje buhalteriams SUPERBUHALTERIŲ dienos. Holdingai, tarptautinė prekyba ir PVM - tai tik dalis temų, kurių praktinius aspektus Gintaras analizuoja savo autorinėse laidose PRO Mikroskopą. Taip pat Gintaras yra nepriklausomas valdybos narys vienoje didžiausių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje.

Gintaro patirtis mokesčių ir apskaitos srityje - 26 metai. Prieš prisijungdamas prie Mokesčių SUFLERIO ekspertų komandos, Gintaras dirbo auditoriumi, mokesčių ir audito projektų vadovu UAB „Pačiolis“, taip pat vadovavo įmonei UAB „Pačiolio auditoriai”. Jis taip pat buvo ilgametis Finansų vadovų klubo moderatorius.

Gintaras yra įgijęs du magistro laipsnius Vilniaus Universitete - Teisės ir Ekonomikos fakultetuose.

Rita
Zakalskienė

Rita Zakalskienė

Auditorė Rita Zakalskienė yra Mokesčių SUFLERIO ekspertė ir lektorė. Mokesčių SUFLERYJE ji kuruoja praktinės buhalterijos temas: vadyba, apskaitos procesai, biudžetavimas, kontrolė, buhalterijos darbo organizavimas ir mokesčių klausimai. Taip pat Rita rengia PRO plano turinį ir savo autorinėse laidose „Geroji praktika” kartu su kolegomis praktikais analizuoja tuos darbo aspektus, su kuriais kasdien susiduria Lietuvos verslo įmonės ir jų buhalteriai. Didžiausiame nuotoliniame renginyje buhalteriams SUPERBUHALTERIŲ dienos Rita įtraukiai pristato tiek gilias profesines temas, tiek kartu su pašnekovais nagrinėja bendro pobūdžio temas, aktualias visiems.

Ritos patirtis mokesčių ir apskaitos srityje - daugiau nei 30 metų. Prieš prisijungdama prie Mokesčių SUFLERIO ekspertų komandos, Rita dirbo praktinį buhalterinį darbą: buvo vyriausioji finansininkė Girtekos grupės holdinginėje įmonėje, finansų ir administracijos direktorė UAB „PST investicijos“.

Iki 2006 m. Rita dešimt metų buvo UAB „Pačiolis“ auditorė-ekspertė, kontrolierė bei lektorė apskaitos ir mokesčių temomis, UAB „Pačiolio auditoriai“ viceprezidentė. Rita taip pat dirbo dėstytoja VU Tarptautinio verslo mokykloje.

Indrė
Zakalskytė

Indrė Zakalskytė

Indrė Zakalskytė yra Mokesčių SUFLERIO ekspertė nuo 2021 m. Indrės praktinis darbas su klientais – reikšmingų mokesčių rizikų valdymas, iškilusių problemų sprendimas ir mokestinių peržiūrų atlikimas. Mokesčių SUFLERYJE Indrė kuruoja turinio analitiką ir vystymą, rengia publikacijas bei atsako į klientų klausimus.

Indrės patirtis mokesčių srityje – daugiau nei 15 metų. Prieš prisijungdama prie Mokesčių SUFLERIO ekspertų komandos, Indrė 12 metų dirbo mokesčių darbo grupės vadove UAB „Ernst & Young Baltic”.

Vaida
Katkevičiūtė

Vaida Katkevičiūtė

Vaida Katkevičiūtė yra Mokesčių SUFLERIO ekspertė nuo 2022 m. Vaidos praktinis darbas su klientais – reikšmingų mokesčių rizikų valdymas, iškilusių problemų sprendimas, klientų atstovavimas mokestiniuose ginčuose prieš VMI. Mokesčių SUFLERYJE Vaida rengia žinių patikrinimo testus.

Vaidos patirtis mokesčių srityje – 15 metų. Prieš prisijungdama prie Mokesčių SUFLERIO ekspertų komandos, Vaida dirbo UAB „MERITS“ mokesčių patarėja ir UAB „Deloitte Lietuva“ Mokesčių ir teisės departamento vyresniąja konsultante.

Brigita
Dovidaitė

Brigita Dovidaitė

Brigita Dovidaitė yra Mokesčių SUFLERIO ekspertė nuo 2023 m. Brigitos praktinis darbas su klientais – sandorių tarp asocijuotų asmenų struktūravimas ir ekonominė analizė. Mokesčių SUFLERYJE ji konsultuoja finansinės apskaitos ir atskaitomybės klausimais, vysto turinį.

Brigitos patirtis finansinės apskaitos ir mokesčių srityje – daugiau nei 20 metų. Prieš prisijungdama prie Mokesčių SUFLERIO ekspertų komandos, Brigita buvo UAB „MERITS“ mokesčių patarėja, UAB „Pačiolis“ konsultantė, knygų bendraautorė, rengė „Pačiolio“ mokymo centro produktus.

Andrius
Kavoliūnas

Andrius Kavoliūnas

Andrius Kavoliūnas yra Mokesčių SUFLERIO įkūrėjas. Andrius kuruoja Mokesčių SUFLERIO vystymąsi, moderuoja Mokesčių SUFLERIO turinio formatus bei strateginę kryptį. Andriaus profesinė sritis - reikšmingų mokestinių rizikų valdymas.

Andriaus patirtis mokesčių ir apskaitos srityje - 20 metų. Prieš įkurdamas Mokesčių SUFLERĮ 2011 m., Andrius 2008 m. įkūrė UAB „MERITS“, mokesčių konsultacijų kontorą, taip pat jis buvo UAB „Deloitte Lietuva” Mokesčių ir teisės departamento vadovas.

Andrius yra įgijęs Teisės magistro laipsnį Vilniaus Universitete bei dirbo dėstytoju VU Tarptautinio verslo mokykloje. Jis taip pat buvo ilgametis Finansų vadovų klubo moderatorius.

 • Citata

  Dar kartą įsitikinau kad Jus ir Jūsų komanda - aukščiausio lygio profesionalai!!! Šiandien netyčia aptikau Jūsų PRO laidą dėl mano klausimo. Super. Didelis ačiū!!! Kaip visada trumpai ir aiškiai.

  Svetlana Rozelienė

 • Citata

  Gera turėti mokesčių labirintuose vadovą, kuris duoda ranką ir veda kur sunku praeiti.

  Jolanta Krasauskienė

 • Citata

  Jūsų komanda dirba puikiai. Praktikoje tokių koordinuotų ir dėmesingų struktūrų kaip Jūsų nežinau. Kiekvieną rytą pasitinkantis Jūsų naujienų laiškas skamba kaip palinkėjimas produktyviai dirbti. Aiškiai sudaryta dalijamoji medžiaga, suteikiama galimybė po kelių dienų vėl pažiūrėti transliaciją. Ačiū už Jūsų nuoširdų dėmesį.

  Dalė Dačkienė

 • Citata

  Džiaugiuosi Jūsų pasiūlyta galimybe sužinoti naujoves būnant darbo vietoje. Esu tikra, kad tai aktualu daugeliui buhalterių, dirbančių ne didžiuosiuose miestuose. Puikus dalykas ir seminarų įrašai – galiu bet kada pasitikslinti bet kurį aktualų klausimą.

  Aušra Kulvietienė

 • Citata

  Sužavėjo lektorių profesionalumas – jais galima pasitikėti. Labai džiaugiuosi „Mokesčių SUFLERIO“ abonementu. Žinau, kad esu nebe viena toje painiavoje, kas rytą primena, ką turiu padaryti.

  Giedrė Žylienė

 • Citata

  Ačiū už seminarą, tikrai buvo naudingas ir konstruktyvus. Apskritai manau, kad gera idėja yra trumpų tiesioginių seminarų rengimas, nes viskas koncentruotai išdėstoma, paprasčiau dalyvauti nepaliekant darbo vietos. Ačiū už Jūsų profesionalumą.

  Neringa Mockevičienė

 • Citata

  Dėkoju už suteiktą galimybę stebėti šį renginį, surengtą reaguojant į VMI naujienas. Jūsų dėstymo metodai man priimtini, pateikiamos aktualijos svarbios. Praktiniai pavyzdžiai leidžia aiškiau susigaudyti ir situacijas įvertinti iš atstovaujamos įmonės pozicijos. Vebinaro metu uždaviau klausimą, į kurį gavau aiškų atsakymą. Dar kartą kartą dėkoju už Jūsų, profesionalų, teikiamas paslaugas ir pagalbą klaidžiojant painiuose įstatymų labirintuose.

  Aurelija Vaišvilienė

MUMIS PASITIKI

5000

+

LIETUVOS ĮMONIŲ

Mokesčių suflerio antspaudas
Logotipai
Mokesčių SUFLERIS tai darbo
priemonė kiekvienai buhalterei
IŠBANDYTI NEMOKAMAI