Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Visas transliacijas, publikacijas ir vaizdo įrašus matykite su pasirinktu planu. Pasitarti su vadybininku

Mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonės Vyr. buhalterė išbandė skirtingas paslaugas

Vyr. buhaltere grindimis prekiaujančioje įmonėje dirbanti Ina Daiva Liutikaitė sako, kad įmonei turint daugiau nei trisdešimt darbuotojų ir generuojant nemažas apyvartas, buhalterinio darbo tikrai netrūksta. Būtent dėl to, pradėjusi dirbti naujame darbe Ina rinkosi iš kelių įmonių, teikiančių pagalbos paslaugas buhalteriams. Tačiau išbandžiusi kitas, sugrįžo prie Mokesčių SUFLERIO, su kurio teikiamomis paslaugomis buvo pažįstama jau daugiau nei šešerius metus. Kaip pati sako: „Bandžiau kitos įmonės paslaugas, bet emocinė patirtis nebuvo geresnė nei Mokesčių SUFLERYJE“.

Įdomu tai, jog net keičiant darbą, darbo pokalbiuose potencialūs darbdaviai pasidomėjo, kokiomis pagalbos priemonėmis darbe Ina naudojosi prieš tai, o papasakojus, patys paminėjo ir Mokesčių SUFLERĮ.

Kiekvieną dieną ryte pasižiūri naujienlaiškį, peržvelgi praktines situacijas ir jei iškyla kažkoks klausimas, pasinaudoji paieška

Inai labiausiai patinka skaityti praktines situacijas, o taip pat žiūrėti SUPERBUHALTERIŲ DIENŲ tiesiogines transliacijas, nes kaip sako pati – lektoriai medžiagą pateikia suprantamai ir aiškiai. Tuo tarpu penktadieninę savaitės apžvalgą vyr. buhalterė įvardino kaip kavos puodelį ryte – peržiūri visada.

Didžiausias ateities darbas, kurį Ina jau pradėjo ir planuoja jam skirti dar daugiau dėmesio – popierinių sąskaitų bei segtuvų atsisakymas - jos nuomone, toks žingsnis labai palengvintų darbą buhalterijai ir visai įmonei.

Matote tik nedidelę dalį Mokesčių SUFLERIO. Visą praktinę naudą gausite su vienu iš mūsų planų.

Išbandyti nemokamai