Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Visas transliacijas, publikacijas ir vaizdo įrašus matykite su pasirinktu planu. Pasitarti su vadybininku

Laisvai samdomai smulkių įmonių buhalterei Mokesčių SUFLERIS sutaupo daug laiko

Jau šešerius metus laisvai samdoma buhaltere dirbanti Ieva Minkevičienė buhalterinę sritį pasirinko jau universitete, nes būtent ši studijų sritis ją labiausiai sudomino. Nors po studijų išbandė darbą draudime bei leidyboje, tačiau galiausiai grįžo prie buhalterijos, o vaiko priežiūros atostogų metu pradėjo dirbti laisvai samdoma buhaltere – būtent tai ir daro iki šiol.

Iki pradedant naudotis Mokesčių SUFLERIU Ieva eidavo į buhalteriams organizuojamus seminarus, tačiau ne visi jai patikdavo, o taip pat vis prireikdavo informacijos ieškotis papildomai. Būtent ieškodama informacijos internete ji ir atrado Mokesčių SUFLERĮ, o išbandžiusi jį nemokamai – nusprendė užsisakyti.

Nauda didžiausia, kad nereikia pačiai ieškoti mokesčių pasikeitimų ir informacijos apie naujus dalykus, tauposi labai daug laiko.

Ieva džiaugiasi, kad naudodamasi Mokesčių SUFLERIU savo klientams gali suteikti kokybišką paslaugą. Kaip pati sako „nebūna tokių atvejų, kad kas nors pasikeistų, o aš dar metus pagal seną tvarką dirbčiau“.

Ieva stengiasi seminarus žiūrėti tiesiogiai, tačiau, jei to nepavyksta padaryti dėl susikaupusių darbų, ji peržiūri jai svarbiausių seminarų įrašus. Labiausiai ji mėgsta tuos seminarus, kuriuose būna pristatoma konkreti tema susijusi su svarbiais naujais pasikeitimas – tokių seminarų ji stengiasi nepraleisti.

Matote tik nedidelę dalį Mokesčių SUFLERIO. Visą praktinę naudą gausite su vienu iš mūsų planų.

Išbandyti nemokamai