Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Visas transliacijas, publikacijas ir vaizdo įrašus matykite su pasirinktu planu. Pasitarti su vadybininku

Direktorė Žydrė Vaičiūnė Mokesčių SUFLERYJE randa naudingus pavyzdžius

Žydrė Vaičiūnė buhalterinį darbą dirba jau daugiau nei 17 metų, ji savo patirtį kaupė įvairiose įmonėse, nuo aviacijos iki maitinimo ir statybų pramonės, kol galiausiai įkūrė savo buhalterinės apskaitos įmonę, kurioje vadovauja pati ir savo paslaugas teikia daugiausiai statybos srityje dirbantiems klientams.

Nuo 2005 metų patirtį kaupianti Žydrė SUFLERIU naudojasi jau ilgą laiką. Ji džiaugiasi, kad įmonėse, kuriose dirbo anksčiau – finansų vadovai ir direktoriai žinojo apie Mokesčių SUFLERĮ ir jis buvo naudojamas jų buhalterijose.

…kitur rasi parašytą įstatymą, o Mokesčių SUFLERYJE aš randu informaciją su pavyzdžiu

Atėjusi į darbą Žydrė pasidaro kavos ir įsijungia kompiuterį, o atsidariusi el. paštą randa Mokesčių SUFLERIO naujienlaiškį, kuris primena apie naujausias praktines situacijas bei mokesčių naujienas. Penktadieniais ji stengiasi nepraleisti savaitės apžvalgos, nors tai ir yra darbingiausia savaitės diena.

Paklausus, koks yra didžiausias iššūkis, su kuriuo susiduria savo įmonėje, ji atsako, kad tai yra mokestinės sistemos kaita, šioje vietoje SUFLERIS taip pat padeda, nes informaciją pateikiama greitai ir „žmonių kalba“. Žydrė yra išbandžiusi daug produktų, tačiau pasiliko su SUFLERIU, nes kaip sako pati – „dirbant buhalterio darbą atsisakyti negali, nes kitaip paskęsi informacijos jūroje, žinosi daug, bet nežinosi kas svarbu“.

Matote tik nedidelę dalį Mokesčių SUFLERIO. Visą praktinę naudą gausite su vienu iš mūsų planų.

Išbandyti nemokamai