some_text

Rizikų apžvalga

Lektorius: Andrius Kavoliūnas, MERITS mokesčių patarėjas.

Vindikacija mokesčių srityje yra naujas rūpestis visoms Lietuvos įmonėms. Dėl nesąžiningų verslo partnerių veiksmų, šia tema nesirūpinančiai įmonei gali atsirasti itin reikšmingų nuostolių - net iki 30% nuo apyvartos. Ši tema tapo ypač aktuali šiais metais dėl VMI gaunamų duomenų ir vykdomo kryžminio sutikrinimo. 

Šis vebinaras yra įžanga į vasario 28 d. vykusį „VERSLO ŽVALGO“ renginį vadovams apie vindikaciją. Abonentams, turintiems CFO prieigą, vaizdo įrašai ruošiami ir bus prieinami be papildomo mokesčio.

PLAČIAU APIE RENGINĮ „VINDIKACIJA“ >REKOMENDACIJA BUHALTERIAMS

Rekomenduojame šiuo vaizdo įrašu pasidalinti su įmonės vadovu. Labai tikėtina, kad ši tema jam bus ypač aktuali. Galite tiesiog nukopijuoti ir persiųsti šio puslapio nuorodą:
www.mokesciu-sufleris.lt/renginiai/69/0/0NAUDINGOS NUORODOS IŠ VMI


Pasitikrinti, ar pirkėjas/tiekėjas egzistuoja, ar yra PVM mokėtojas, ar nėra likviduojama ar bankrutuojanti įmonė, galima čia:


Pasitikrinti, ar verslo partneris neturi skolų valstybei arba kaip jis vykdo mokestines prievoles, galima čia (pakanka įvesti įmonės kodą):


VMI leidinys Jūsų dėmesiui:


Kita tema

Kita šio rinkinio dalijamoji medžiaga

Visas seminaro skaidres ir dalijamąją medžiagą galite atsisiųsti paspaudę ant apačioje esančių nuorodų. Video temos numeris atitinka skaidrių dokumento numerį.