Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:


Verslo žvalgas - rubrika Jums ir Jūsų vadovui. Tai aukščiausio lygio vadovų, akcininkų bei finansų direktorių patirties apsikeitimo vieta Mokesčių SUFLERYJE. Perimkite sėkmingų vadovų praktinę patirtį - ką konkrečiai vadovas turi žinoti ir kokių veiksmų imtis. Plačiau apie dalyvaujančius vadovus skaitykite čia.

Šios rubrikos turinį gali matyti tik „Finansų vadovo“, „Vyr. finansininko“ ar „Finansininko“ planą įsigiję abonentai.

2019-05-08 | pokalbis su ekspertais

Buhalterio svajonių darbas: nuomonės, mitai ir realybė

Kokie darbdavių lūkesčiai ir reikalavimai buhalteriams? Koks yra idealaus buhalterio portretas? Kaip vertinamas buhalteris darbo rinkoje? Laidoje savo... Skaityti daugiau

Kokie darbdavių lūkesčiai ir reikalavimai buhalteriams? Koks yra idealaus buhalterio portretas? Kaip vertinamas buhalteris darbo rinkoje? Laidoje savo įžvalgomis ir patarimais dalinasi: Lijana Lusienė - Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos atstovė; Rita Zakalskienė - uditorė, konsultantė, ilgametę finansų vadovės ir vyr. buhalterės darbo patirtį turinti specialistė; Rita Karavaitienė - CVonline marketingo vadovė; Laidos vedėjas - Gintaras Juškauskas.


2019-04-04 | diskusija su advokatu

Aplaidi ir apgaulinga apskaita: kaip neužlipti ant grėblio?

Kaip atpažinti požymius veiksmų, galinčių užtraukti teisinę atsakomybę už apskaitos tvarkymą? Laidoje sužinosite atsakymus į šiuos klausimus ir gausit... Skaityti daugiau

Kaip atpažinti požymius veiksmų, galinčių užtraukti teisinę atsakomybę už apskaitos tvarkymą? Laidoje sužinosite atsakymus į šiuos klausimus ir gausite patarimų, kaip minimizuoti buhalterio darbe iškylančias rizikas būti patrauktam teisinėn atsakomybėn.


2019-03-21 | apžvalginė laida

Diena, kai įmonėje apsilankė VMI...

Kaip elgtis, kai VMI įmonėje pradeda kontrolės veiksmus - mokestinį tyrimą ar patikrinimą? Tinkami ir teisingi veiksmai nuo pat pirmųjų mokestinio tyr... Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai VMI įmonėje pradeda kontrolės veiksmus - mokestinį tyrimą ar patikrinimą? Tinkami ir teisingi veiksmai nuo pat pirmųjų mokestinio tyrimo dienų gali reikšmingai sumažinti įmonei kylančias mokestines rizikas. Transliacijoje sužinosite, kaip nepakenkiant įmonei vykdyti inspektoriaus nurodymus ir bendradarbiauti su VMI; kaip minimizuoti inspektoriaus dėmesio centre esančių probleminių sandorių mokestines rizikas; kaip efektyviai derėtis su VMI ir pasiekti susitarimą.


2019-02-01 | eksperto pranešimas

Netesybos ir baudos: kaip traktuoti mokesčių tikslais?

Kaip traktuoti mokesčių tikslais netesybas, nuostolių atlyginimą, žalos kompensavimą, baudą, delspinigius ar nenumatytų išlaidų kompensavimą, kuris nu... Skaityti daugiau

Kaip traktuoti mokesčių tikslais netesybas, nuostolių atlyginimą, žalos kompensavimą, baudą, delspinigius ar nenumatytų išlaidų kompensavimą, kuris numatytas sutartyje ir kurį dėl netinkamo sutarties vykdymo viena sandorio šalis moka kitai? Ar vienodai elgsimės ir su PVM, ir su pelno mokesčiu? VMI pozicija šiais klausimais nenuosekli, o mokestinę praktiką reikšmingai koreguoja teismų sprendimai.


2019-01-25 | vadovų diskusija

Kaip apsisaugoti nuo toksiškų tiekėjų distribucijos versle?

Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos vertėtų rinktis tiekėjus distribucijos versle? Šioje diskusijoje savo patirtimi dalijasi UAB Tegra State valdybos ... Skaityti daugiau

Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos vertėtų rinktis tiekėjus distribucijos versle? Šioje diskusijoje savo patirtimi dalijasi UAB Tegra State valdybos pirmininkas Rinardas Goda ir Tegra holdingo finansų vadovė Diana Misevičiūtė. Diskusijos moderatorius Gintaras Juškauskas, MERITS, gvildena tiekėjų ir atsargų valdymo aspektus.


Visų pranešimų sąrašas chronologine tvarka:

RODYTI PILNĄ ĮVYKUSIŲ PRANEŠIMŲ SĄRAŠĄ

Apie Verslo žvalgą

Tai patirties apsikeitimo vieta aukščiausio lygio vadovams, akcininkams ir finansų direktoriams. Reguliariai siūlome vienos konkrečios temos trumpas konsultacinio pobūdžio įžvalgas, kuriose aukščiausio lygio vadovai bei ekspertai aptaria geriausius pavyzdžius iš praktikos ir pateikia rekomendacijas dėl šios praktikos įgyvendinimo.

Nagrinėjamos temos ir kviečiami pranešėjai derinami su neformalia stebėtojų taryba, kurią sudaro daug patirties turintys verslo vadovai, savininkai ir finansų direktoriai.

Stebėtojų taryba

A. Kavoliūnas
A. Bendaravičius
D. Šulnis
D. Dominienė
G. Bertašius
J. Grašienė
L. Obuolevičius
M. Ranonis
R. Augustinas
S. Buteliauskas
V. Lazickas
MERITS
Achema
Invalda INVL
Vilniaus prekyba
Vilkyškių pieninė
SBA
Verslo Žvalgas
Girteka Logistics
Imlitex Holdings
Baltisches Haus
MG Baltic

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 6000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.