Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:


Verslo žvalgas - rubrika Jums ir Jūsų vadovui. Tai aukščiausio lygio vadovų, akcininkų bei finansų direktorių patirties apsikeitimo vieta Mokesčių SUFLERYJE. Perimkite sėkmingų vadovų praktinę patirtį - ką konkrečiai vadovas turi žinoti ir kokių veiksmų imtis. Plačiau apie dalyvaujančius vadovus skaitykite čia.

Šios rubrikos turinį gali matyti tik „Finansų vadovo“, „Vyr. finansininko“ ar „Finansininko“ planą įsigiję abonentai. Žiūrėti seną puslapio versiją >

2018-11-16 | eksperto pranešimas

Nauja VMI gėdos lenta: nepatikimi mokesčių mokėtojai

Nauja VMI gėdos lenta:  nepatikimi mokesčių mokėtojai Skaityti daugiau

Nauja VMI gėdos lenta:  nepatikimi mokesčių mokėtojai


2018-08-14 | vadovų diskusija

Bendrovė be nuosavo IT. Ar tai įmonoma?

Kartu su „Blue Bridge Baltic“ ir „GET Baltic“ verslo plėtros direktoriais Aldu Glemža ir Gintaru Buzkiu apžvelgiame apie IT kaip paslaugos, dar vadina... Skaityti daugiau

Kartu su „Blue Bridge Baltic“ ir „GET Baltic“ verslo plėtros direktoriais Aldu Glemža ir Gintaru Buzkiu apžvelgiame apie IT kaip paslaugos, dar vadinamos „outsourcing”, naudojimą versle.


2018-07-17 | vadovo pranešimas

Finansinis ar veiklos lizingas: kaip finansuoti transportą?

Ką renkatės - transporto finansinį lizingą ar veiklos nuomą? Seminare „SEB“ banko Lizingo departamento vadovas Saulius Mickus apžvelgia aktualias fina... Skaityti daugiau

Ką renkatės - transporto finansinį lizingą ar veiklos nuomą? Seminare „SEB“ banko Lizingo departamento vadovas Saulius Mickus apžvelgia aktualias finansavimo schemas, dalijasi praktiniais pavyzdžiais ir rekomenduoja sprendimus.


2018-07-03 | vadovo pranešimas

Kurie IT sprendimai didina verslo vertę?

Kurie sprendimai didina vertę ir kaip šiuos sprendimus rasti? Patirtimi dalinasi „Lietuvos geležinkeliai“ LG.DIGITAL centro vadovė Eglė Radvilė. Prane... Skaityti daugiau

Kurie sprendimai didina vertę ir kaip šiuos sprendimus rasti? Patirtimi dalinasi „Lietuvos geležinkeliai“ LG.DIGITAL centro vadovė Eglė Radvilė. Pranešime taip pat aptariamos sąsajos tarp veiklos, IT ir saugumo architektūrų bei jų valdymas.


2018-06-12 | eksperto pranešimas

Akcininkų paskolos: ką verta žinoti vadovui?

MERITS mokesčių patarėjas Gintaras Juškauskas pristato VMI ir teismų praktiką akcininkų paskolų atžvilgiu. Pranešime aptariama: kaip VMI vertina palūk... Skaityti daugiau

MERITS mokesčių patarėjas Gintaras Juškauskas pristato VMI ir teismų praktiką akcininkų paskolų atžvilgiu. Pranešime aptariama: kaip VMI vertina palūkanas akcininkams; kokia VMI praktika taikant plonosios kapitalizacijos taisykles; nauji, įmonėms palankūs teismų sprendimai dėl plonosios kapitalizacijos; ir kaip tinkamai pasiruošti gynybai dėl akcininkų paskolų mokesčių rizikų.


Visų pranešimų sąrašas chronologine tvarka:

RODYTI PILNĄ ĮVYKUSIŲ PRANEŠIMŲ SĄRAŠĄ

Apie Verslo žvalgą

Tai patirties apsikeitimo vieta aukščiausio lygio vadovams, akcininkams ir finansų direktoriams. Reguliariai siūlome vienos konkrečios temos trumpas konsultacinio pobūdžio įžvalgas, kuriose aukščiausio lygio vadovai bei ekspertai aptaria geriausius pavyzdžius iš praktikos ir pateikia rekomendacijas dėl šios praktikos įgyvendinimo.

Nagrinėjamos temos ir kviečiami pranešėjai derinami su neformalia stebėtojų taryba, kurią sudaro daug patirties turintys verslo vadovai, savininkai ir finansų direktoriai.

Stebėtojų taryba

A. Kavoliūnas
A. Bendaravičius
D. Šulnis
D. Dominienė
G. Bertašius
J. Grašienė
L. Obuolevičius
M. Ranonis
R. Augustinas
S. Buteliauskas
V. Lazickas
MERITS
Achema
Invalda INVL
Vilniaus prekyba
Vilkyškių pieninė
SBA
Verslo Žvalgas
Girteka Logistics
Imlitex Holdings
Baltisches Haus
MG Baltic

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 6000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.