Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:


Verslo žvalgas - rubrika Jums ir Jūsų vadovui. Tai aukščiausio lygio vadovų, akcininkų bei finansų direktorių patirties apsikeitimo vieta Mokesčių SUFLERYJE. Perimkite sėkmingų vadovų praktinę patirtį - ką konkrečiai vadovas turi žinoti ir kokių veiksmų imtis. Plačiau apie dalyvaujančius vadovus skaitykite čia.

Šios rubrikos turinį gali matyti tik „Finansų vadovo“, „Vyr. finansininko“ ar „Finansininko“ planą įsigiję abonentai. Žiūrėti seną puslapio versiją >

BALANDŽIO
24

Nauji VMI metodai prižiūrint didžiuosius mokėtojus >

Seminare internetu MERITS mokesčių patarėjas Gintaras Juškauskas aptars kaip VMI transformuojasi nuo baudėjo link reiklaus ir priekabaus kiekvienos įmonės, priskirtos prie didžiųjų mokesčių mokėtojų, prižiūrėtojo. Neabejojama, kad nauji metodai bus pritaikyti ir mažesnėms įmonėms. Rengiami įrašai >


GEGUŽĖS
22

Tarnybiniai automobiliai: mokesčiai ir kaip nuo jų gintis >

MERITS mokesčių patarėjas Andrius Kavoliūnas pristatys naujausią VMI praktiką, kuria siekiama išieškoti mokesčius nuo įmonės veikloje naudojamų tarnybinių automobilių. Po patikrinimo šie papildomai priskaičiuoti mokesčiai gali siekti šešiaženklę sumą. Programa ir registracija >


PDF

7 mitai apie PVM sutaupymą prekyboje JUMS ATRAKINTA!

Ši atmintinė, parduodantiems prekes į užsienį (ES), gali sutaupyti 40% neplanuotų mokestinių išlaidų. Atmintinėje rasite vadovams skirtą 3-jų veiksmų planą ir deleguotinų darbų sąrašus buhalteriams bei komersantams.
Skaityti atmintinę >


Apie Verslo žvalgą

Tai patirties apsikeitimo vieta aukščiausio lygio vadovams, akcininkams ir finansų direktoriams. Reguliariai siūlome vienos konkrečios temos trumpas konsultacinio pobūdžio įžvalgas, kuriose aukščiausio lygio vadovai bei ekspertai aptaria geriausius pavyzdžius iš praktikos ir pateikia rekomendacijas dėl šios praktikos įgyvendinimo.

Nagrinėjamos temos ir kviečiami pranešėjai derinami su neformalia stebėtojų taryba, kurią sudaro daug patirties turintys verslo vadovai, savininkai ir finansų direktoriai.

Stebėtojų taryba

A. Kavoliūnas
A. Bendaravičius
D. Šulnis
D. Dominienė
G. Bertašius
J. Grašienė
L. Obuolevičius
M. Ranonis
R. Augustinas
S. Buteliauskas
V. Lazickas
MERITS
Achema
Invalda INVL
Vilniaus prekyba
Vilkyškių pieninė
SBA
Verslo Žvalgas
Girteka Logistics
Imlitex Holdings
Baltisches Haus
MG Baltic

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 6000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.