Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Nuo paslaugų, gautų iš užsienio, apskaičiuoto PVM registravimas PVM SF registruose

2015-10-16

Iš užsienio įmonių gautos PVM sąskaitos faktūros registruojamos Gautų PVM sąskaitų faktūrų registre. Tačiau atvirkštiniu būdu apskaičiuoto pardavimo PVM registruoti jame nereikia.


Susijusios konsultacijos

Nedidelių PVM sumų susigrąžinimas iš ES

2016-12-12

Jeigu įmonės norimas susigrąžinti PVM iš ES per ketvirtį nesudaro 400 eurų, ji gali susigrąžinti PVM už kalendorinius metus, jei norima susigrąžinti suma yra ne mažesnė kaip 50 eurų.

Prancūziškas PVM nuo atsigabentų prekių

2012-07-09

Kai pirktos iš Prancūzijos įmonės prekės prieš jas išgabenant buvo pristatytos į tarpinį logistikos tašką, o po to konsolidavus krovinį atskiru gabenimu išgabentos iš Prancūzijos, LT įmonei...

Veža krovinius ES ir ten perka vilkikų detales

2015-07-23

Kitoje valstybėje pirktos detalės, kurios sunaudojamos automobiliams remontuoti toje kitoje valstybėje, lietuviškoje PVM deklaracijoje nedeklaruojamos, nes nėra įsigijimo iš ES. Kartu su remonto...

Kaip taisyti, jeigu apskaitoje buvo registruotos PVM sąnaudos, bet PVM grąžino?

2014-08-26

Jeigu įmonė nesitikėjo susigrąžinti PVM ir registravo sąnaudas, kitais metais, kai užsienio valstybė PVM grąžina, apskaitoje turėtų būti mažinamos sąnaudos.

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.