Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Įsigyja prekių iš LV tiekėjo ir į DE nugabentas prekes perparduoda šios šalies pirkėjui

2017-07-21

Kai LT įmonė Latvijoje (LV) įsigyja prekių iš šios šalies tiekėjo, įsigytas prekes nugabena į Vokietiją (DE) ir perparduoda šios šalies pirkėjui, Vokietijoje registruotam PVM mokėtojui, LT įmonė tokioje tiekimo grandinėje privalo taikyti trikampės prekybos schemą.


Susijusios konsultacijos

Du tų pačių prekių tiekimai Vokietijoje ir vienas prekių gabenimas iš Vokietijos į Lietuvą

2017-07-07

Kai prekių tiekimo grandinėje DE-->LT A -->LT C prekes iš Vokietijos į Lietuvą išgabena LT C, tik antrasis prekių tiekimo sandoris (LT A -->LT C) laikomas prekių tiekimu į kitą valstybę narę....

Kokia minimali iš ES grąžintina PVM suma?

2014-08-26

PVM negrąžinamas, jeigu bendra iš vienos ES valstybės grąžintino PVM suma per metus yra mažesnė kaip 50 Eur ar atitinkama suma nacionaline valiuta.

Nuomojo automobilį Austrijoje ir gavo dvi sąskaitas: iš kelionių agentūros ir nuomos kompanijos

2015-04-07

Pagal kurią sąskaitą pripažinti leidžiamus atskaitymas

Lenkijos įmonė nenori taikyti 0 proc. PVM

2016-02-04

Jeigu LT įmonė nepateikia prekių išgabenimo iš Lenkijos įrodymų ir Lenkijos įmonė atsisako taikyti 0 proc. PVM tarifą, LT įmonė PVM sumokės du kartus. Lenkiškas PVM bus sąnaudos ir neleidžiami...

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.