Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Ne gyvybės draudimo išmokos ir įmokos

2018-11-27

Išmokos, kurias darbuotojas gauna iš draudimo bendrovės, su kuria buvo sudaryta draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutartis darbuotojo naudai, bus neapmokestinamos, nes GPMĮ yra speciali lengvata, taikoma ne gyvybės draudimo išmokoms. Įmonė tokių išmokų neapmokestina, nes ji jų nemoka. Įmonė turėtų skaičiuoti GPM ir „Sodros“ įmokas nuo draudimo bendrovei darbuotojo naudai sumokėtų įmokų.


Susijusios konsultacijos

Nelaimingų atsitikimų draudimo išmoka įmonei ir darbuotojui

2012-10-03

Tokia draudimo schema, kai sudarant sutartį naudos gavėju nurodoma įmonė, tačiau faktiškai draudimo išmoka išmokama darbuotojui, kelia riziką, kad įmonė siekė mokestinės naudos.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų pagal sąrašą

2018-03-01

[VIDEO] 2018 m. vasario 28 d. seminaro „Darbuotojų draudimas“ vaizdo įrašas.

Už apdraustą darbuotoją draudimo išmoką gavo įmonė

2017-03-29

Jeigu dėl nelaimingo atsitikimo išmoką gauna darbdavys ir po to ją išmoka darbuotojui, darbdavio iš draudimo bendrovės gauta išmoka bus neapmokestinamosios įmonės pajamos, o išmoka darbuotojui...

Kurį laikotarpį pripažinti leidžiamus atskaitymus?

2014-08-18

Įmonei apdraudus darbuotojus nuo nelaimingų atsitikimų darbuotojų naudai, sumokėtoji draudimo įmoka (neatsižvelgiant į tai už kokį laikotarpį įmoka sumokėta) laikoma darbuotojo pajamomis natūra...

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.