Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Naudos gavėja - įmonė, bet draudimo išmoką gavo darbuotojas

2014-08-18

Tarkime, pagal draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutarties sąlygas draudėjas - įmonė; apdraustieji - darbuotojai; draudimo objektas - įmonės turtiniai interesai, susiję su nelaimingais atsitikimais; naudos gavėjas - įmonė.


Susijusios konsultacijos

Ne gyvybės draudimo išmokos ir įmokos

2018-11-27

Išmokos, kurias darbuotojas gauna iš draudimo bendrovės, su kuria buvo sudaryta draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutartis darbuotojo naudai, bus neapmokestinamos, nes GPMĮ yra speciali lengvata,...

Draudžia darbuotojus nuo nelaimingų atsitikimų

2015-06-16

Pagal susiklosčiusią praktiką draudimo įmokos apmokestinamos GPM ir „Sodros“ įmokomis, jeigu kaip naudos gavėjas nurodytas darbuotojas. Mokesčiai neskaičiuojami, jeigu naudos gavėja yra įmonė.

Apdraudė darbuotoją garantuotų palūkanų gyvybės draudimu

2011-12-12

Už darbuotoją sumokėtos gyvybės draudimo įmokos neapmokestinamos GPM, jeigu draudimo sutarties terminas ne trumpesnis kaip 10 metų; metinė įmokų suma neviršija 25% per mokestinį laikotarpį...

Apdraudė pareigybes nuo nelaimingų atsitikimų

2014-11-12

Ar patirtos sąnaudos bus leidžiami atskaitymai, ar reikės skaičiuoti pajamas natūra

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.