Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Kada atsiranda pajamų natūra?

2014-08-18

Jeigu įmonė moka draudimo nuo nelaimingų atsitikimų įmokas, o draudimo sutartyje naudos gavėjas - darbuotojas, sumokėtos draudimo įmokos laikomos darbuotojo pajamomis natūra ir apmokestinamos kaip su darbo santykiais susijusios pajamos GPM bei VSD įmokomis, nes draudimo nuo nelaimingų atsitikimų įmokos nepriskiriamos neapmokestinamosioms pajamoms.


Susijusios konsultacijos

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų pagal sąrašą

2018-03-01

[VIDEO] 2018 m. vasario 28 d. seminaro „Darbuotojų draudimas“ vaizdo įrašas.

Savaitės klausimas: Įmonė draudimo išmoką išmokėjo darbuotojui

2013-03-29

Kokias mokesčiais turėtų būti apmokestinama iš draudimo bendrovės gauta ir darbuotojui išmokėta nelaimingų atsitikimų draudimo išmoka?

Apdraudė darbuotoją garantuotų palūkanų gyvybės draudimu

2011-12-12

Už darbuotoją sumokėtos gyvybės draudimo įmokos neapmokestinamos GPM, jeigu draudimo sutarties terminas ne trumpesnis kaip 10 metų; metinė įmokų suma neviršija 25% per mokestinį laikotarpį...

Draudžia darbuotojus ir turtą

2018-10-22

Darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsitikimų visuomet yra leidžiami atskaitymai, nesvarbu, kas yra naudos gavėjas ir kaip įmonė ketina šias įmokas apmokestinti GPM ir „Sodros“ įmokomis....

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.