Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Draudė darbuotojus nuo nelaimingų atsitikimų ir nenurodė naudos gavėjų

2015-03-24

Kai draudimo sutartyje naudos gavėjas nenurodytas, turėtų būti preziumuojama, kad jis yra pats apdraustasis, t. y. darbuotojas. Darbuotojų naudai sumokėtos nelaimingų atsitikimų draudimo įmokos laikomos jų pajamomis natūra. Aplinkybė, kad nenurodyti konkretūs darbuotojai, pasak VMI, nėra kliūtis apskaičiuoti GPM ir „Sodros“ įmokas.


Susijusios konsultacijos

Draudžia darbuotojus nuo nelaimingų atsitikimų

2015-06-16

Pagal susiklosčiusią praktiką draudimo įmokos apmokestinamos GPM ir „Sodros“ įmokomis, jeigu kaip naudos gavėjas nurodytas darbuotojas. Mokesčiai neskaičiuojami, jeigu naudos gavėja yra įmonė.

Įmonė gavo nelaimingų atsitikimų draudimo išmoką

2018-03-15

Kai įmonė draudžia darbuotojus nelaimingų atsitikimų draudimu savo naudai ir dėl darbuotojo traumos gauna draudimo išmoką, ji laikoma pelno mokesčiu neapmokestinamosiomis pajamomis.

Darbuotojas draužiamas nuo nelaimingų atsitikimų ir kelionės draudimu

2012-02-29

Kai vieneto darbuotojai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų draudžiant pareigybes, o sutartyje naudos gavėju nurodytas vienetas, ir yra darbuotojo sutikimas, kad įvykus nelaimingam atsitikimui iššmoką...

Ar draudimo įmokos - leidžiami atskaitymai?

2014-08-18

Pagal PMĮ 17 str. 1 d. komentarą „draudimo įmokos pagal draudimo sutartis nuo nelaimingų atsitikimų leidžiamiems atskaitymams pripažįstamos vadovaujantis šiais principais: (1) jos yra vieneto...

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.