Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Ar draudimo įmokos - leidžiami atskaitymai?

2014-08-18

Pagal PMĮ 17 str. 1 d. komentarą „draudimo įmokos pagal draudimo sutartis nuo nelaimingų atsitikimų leidžiamiems atskaitymams pripažįstamos vadovaujantis šiais principais: (1) jos yra vieneto išlaidos darbuotojų naudai, o ši nauda yra gyventojų pajamų mokesčio objektas, arba (2) jos yra vieneto sąnaudos, būtinos pajamoms uždirbti ar ekonominei naudai gauti“.


Susijusios konsultacijos

Draudžia darbuotojus nuo nelaimingų atsitikimų

2015-06-16

Pagal susiklosčiusią praktiką draudimo įmokos apmokestinamos GPM ir „Sodros“ įmokomis, jeigu kaip naudos gavėjas nurodytas darbuotojas. Mokesčiai neskaičiuojami, jeigu naudos gavėja yra įmonė.

Darbuotojai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų

2011-12-23

Įmonės apmokamos draudimo įmokos už darbuotojus laikomos darbuotojų pajamomis natūra

Darbuotojų draudimas visą parą pagal pareigybių sąrašus

2012-04-19

Kai vieneto darbuotojai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų draudžiant pareigybes, VMI laikosi nuomonės, kad įmokų sumos priskyrimas leidžiamiems atskaitymams bei pajamų natūra atsiradimas priklauso...

Savaitės klausimas: Įmonė draudimo išmoką išmokėjo darbuotojui

2013-03-29

Kokias mokesčiais turėtų būti apmokestinama iš draudimo bendrovės gauta ir darbuotojui išmokėta nelaimingų atsitikimų draudimo išmoka?

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.