Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

  Prastovos karantino metu

Kalėdinės dovanos darbuotojams ir vakarėlis visiems

2017-12-01

Kalėdinės, jubiliejinės ar kitos dovanos darbuotojams visuomet laikomos jų pajamomis natūra ir apmokestinamos kaip darbo užmokestis GPM ir VSD įmokomis. Net ir tuo atveju, jeigu dovanojamas daiktas bus su įmonės logotipu, tai netaps reprezentacija – darbuotojams reprezentacijų nebūna. Kai organizuojamas šventinis vakarėlis, kurio tikslas – pramogos ir vaišės, vien tai, kad jame dalyvaus ir verslo partneriai, nepadarys jo reprezentaciniu. Pramogoms suteikti padarytos išlaidos bus neleidžiami atskaitymai, o vakarėliui pirktų prekių ir paslaugų pirkimo PVM neatskaitomas.


Susijusios konsultacijos

Darbuotojams skirtos dovanos su įmonės logotipu

2017-03-31

Įmonės logotipas ant dovanos nekeičia PVM atskaitos ir neatleidžia nuo GPM ir „Sodros“ įmokų. Nuo visos dovanos vertės su PVM reikės skaičiuoti mokesčius kaip nuo darbo užmokesčio ir visa...

Kalėdinis vakarėlis su išvyka ir dovanomis

2012-12-27

Išlaidos, kurios tenka konkretiems darbuotojams, laikomos darbuotojų pajamomis natūra ir priskiriamos leidžiamiems atskaitymams.

Įteiktas prizas ar dovana

2014-07-25

Įteikus darbuotojui dovaną arba prizą, taikomos skirtingos apmokestinimo GPM taisyklės. Todėl svarbu atskirti, kas buvo įteikta, – prizas ar dovana.

Dovana vaiką prižiūrinčiai darbuotojai

2013-10-24

Kaip amokestinti dovaną, įteiktą darbuotojai, kuri yra vaiko priežiūros atostogose?

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 7000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.