Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

  Prastovos karantino metu

Išvyka į SEL koncertą ir „Žalgirio“ arenos mokesčiai

2019-11-13

Darbuotojų pajamomis natūra turėtų būti laikomi bilietai į koncertą, taip pat sumokėti arenos mokesčiai, kurie mokami už lankytojams teikiamas paslaugas, pavyzdžiui, naudojimąsi vieta, kurioje įrengti staliukai ar baras, nemokama rubine, atskiru įėjimu bei visa arenos infrastruktūra. Darbuotojų pajamomis neturėtų būti laikomas mokestis, kurį įmonė sumoka bilietų platintojams už bilieto pardavimo įforminimą.


Susijusios konsultacijos

Striukės darbuotojams

2012-12-18

Jeigu darbuotojai su striukėmis atlieka darbo funkcijas, striukės nebus laikomos jų pajamomis natūra.

Darbuotojui jubiliejaus proga įteikta dovana ir gėlių puokštė

2015-04-13

Bet kokia ir bet kokios vertės dovana, įteikta darbuotojui, turėtų būti laikoma darbuotojo pajamomis, t. y. GPM objektu. Tačiau mokesčių administratorius laikosi pozicijos, kad pajamų natūra...

Prizai darbuotojams

2011-11-29

Prizai darbuotojams PVM tikslais laikomi suvartojimu privatiems poreikiams tenkinti, jeigu šių prizų pirkimo PVM buvo įtraukas į atskaitą.

Pajamų natūra registravimas apskaitoje

2016-01-29

Konsultacijoje aptartas darbuotojams įteiktų dovanų kuponų ir nuo jų vertės apskaičiuotų mokesčių registravimas apskaitoje.

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 7000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.