Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

  Prastovos karantino metu

Draudžia darbuotojus ir turtą

2018-10-22

Darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsitikimų visuomet yra leidžiami atskaitymai, nesvarbu, kas yra naudos gavėjas ir kaip įmonė ketina šias įmokas apmokestinti GPM ir „Sodros“ įmokomis. Arba tai yra įprastos ir būtinos įmonės veiklai sąnaudos, arba išlaidos darbuotojo naudai, kurios laikomos GPM objektu. Darbdavių noras įmokas priskirti dovanoms ir neapmokestinti neturėtų piktinti VMI, nes būtent ji pasakė, kad nelaimingų atsitikimų draudimas – tai darbuotojų neatlygintinai gauta nauda ir pajamos.


Susijusios konsultacijos

Loterijos prizai darbuotojams

2016-01-11

Paprastai darbuotojams organizuotų loterijų prizai – tai atsitiktine tvarka įteiktos dovanos, todėl ir turėtų būti apmokestinamos kaip dovanos. Jeigu įmonė organizuoja varžybas ar konkursus,...

Kalėdinis vakarėlis su išvyka ir dovanomis

2012-12-27

Išlaidos, kurios tenka konkretiems darbuotojams, laikomos darbuotojų pajamomis natūra ir priskiriamos leidžiamiems atskaitymams.

Dovana darbuotojai, esančiai vaiko priežiūros atostogose

2014-07-25

Tiek nėštumo ir gimdymo atostogų, tiek vaiko priežiūros atostogų laikotarpiu darbo santykiai su įmone nenutrūksta

Prizai geriausiems darbuotojams

2015-01-26

Ar VMI jų neapmokestins

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 7000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.