Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

  Prastovos karantino metu

Darbuotojus nuvežė į koncertą

2017-12-06

Bilietai į koncertą ir kelionė šiemet yra apmokestinami GPM ir „Sodros“ įmokomis kaip darbuotojų su darbo santykiais susijusios pajamos. Nuo kitų metų, jeigu bus priimtas šiuo metu svarstomas GPM įstatymo pakeitimas, mokesčių mokėti nereikės, jeigu per metus kiekvienas darbuotojas gaus ne didesnės kaip 200 Eur vertės dovanų ir prizų.


Susijusios konsultacijos

Pajamos natūra - dažniausiai daromos klaidos (2014-06-26)

2014-07-06

Vaizdo įrašas iš 2014-06-26 vykusio seminaro „Išmokos gyventojams bei išlaidos darbuotojų naudai“.

 

Atleistam darbuotojui pavėlavo įteikti dovaną

2019-02-01

Dovanų pajamos pripažįstamos tada, kai dovanos įteikiamos, ir taikomos tuo metu galiojančios apmokestinimo GPM taisyklės. Jeigu dovaną gyventojas gavo jau būdamas ne darbuotojas, natūra gauta...

Ar galima atskaityti dovanos, skirtos darbuotojui, pirkimo PVM

2014-07-25

Jeigu įsigyjant prekes yra žinoma, kad įsigyta prekė bus įteikta darbuotojui kaip dovana, laikoma, kad ši prekė nėra skirta naudoti PVM atskaitą suteikiančioje veikloje.

Išėjimo iš darbo proga darbuotojui dovanoja laikrodį

2017-06-21

VMI leidžia neapmokestinti darbuotojams įteiktų dovanų, kai nėra siekio duoti darbuotojui naudos ir todėl neatsiranda pajamų, pavyzdžiui, kai įteikiama gėlių puokštė ar garbės raštas. Tokia...

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 7000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.