Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

PRO rubrikos archyvas

Iki 2019-07-10 d. PRO rubrika vadinosi CFO rubrika „Verslo žvalgas“. Žemiau rasite visą šios rubrikos archyvą, kuriame aukščiausio lygio vadovų, akcininkų bei finansų direktorių patirtis. Plačiau apie dalyvaujančius vadovus skaitykite čia.

Šios rubrikos turinį gali matyti visi, įsigiję planą SUFLERIS PRO.

2019-06-19 | pokalbis su ekspertais

Sandoriai per ištiestą ranką: kas tai ir kaip nepadaryti klaidų?

Laidoje savo įžvalgomis ir patarimais dalinasi Alma Kvederienė - MERITS mokesčių patarėja. Laidos vedėjas - Gintaras Juškauskas. Skaityti daugiau

Laidoje savo įžvalgomis ir patarimais dalinasi Alma Kvederienė - MERITS mokesčių patarėja. Laidos vedėjas - Gintaras Juškauskas.


2019-05-08 | pokalbis su ekspertais

Buhalterio svajonių darbas: nuomonės, mitai ir realybė

Kokie darbdavių lūkesčiai ir reikalavimai buhalteriams? Koks yra idealaus buhalterio portretas? Kaip vertinamas buhalteris darbo rinkoje? Laidoje savo... Skaityti daugiau

Kokie darbdavių lūkesčiai ir reikalavimai buhalteriams? Koks yra idealaus buhalterio portretas? Kaip vertinamas buhalteris darbo rinkoje? Laidoje savo įžvalgomis ir patarimais dalinasi: Lijana Lusienė - Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos atstovė; Rita Zakalskienė - uditorė, konsultantė, ilgametę finansų vadovės ir vyr. buhalterės darbo patirtį turinti specialistė; Rita Karavaitienė - CVonline marketingo vadovė; Laidos vedėjas - Gintaras Juškauskas.


2019-04-04 | diskusija su advokatu

Aplaidi ir apgaulinga apskaita: kaip neužlipti ant grėblio?

Kaip atpažinti požymius veiksmų, galinčių užtraukti teisinę atsakomybę už apskaitos tvarkymą? Laidoje sužinosite atsakymus į šiuos klausimus ir gausit... Skaityti daugiau

Kaip atpažinti požymius veiksmų, galinčių užtraukti teisinę atsakomybę už apskaitos tvarkymą? Laidoje sužinosite atsakymus į šiuos klausimus ir gausite patarimų, kaip minimizuoti buhalterio darbe iškylančias rizikas būti patrauktam teisinėn atsakomybėn.


2019-03-21 | apžvalginė laida

Diena, kai įmonėje apsilankė VMI...

Kaip elgtis, kai VMI įmonėje pradeda kontrolės veiksmus - mokestinį tyrimą ar patikrinimą? Tinkami ir teisingi veiksmai nuo pat pirmųjų mokestinio tyr... Skaityti daugiau

Kaip elgtis, kai VMI įmonėje pradeda kontrolės veiksmus - mokestinį tyrimą ar patikrinimą? Tinkami ir teisingi veiksmai nuo pat pirmųjų mokestinio tyrimo dienų gali reikšmingai sumažinti įmonei kylančias mokestines rizikas. Transliacijoje sužinosite, kaip nepakenkiant įmonei vykdyti inspektoriaus nurodymus ir bendradarbiauti su VMI; kaip minimizuoti inspektoriaus dėmesio centre esančių probleminių sandorių mokestines rizikas; kaip efektyviai derėtis su VMI ir pasiekti susitarimą.


2019-02-01 | eksperto pranešimas

Netesybos ir baudos: kaip traktuoti mokesčių tikslais?

Kaip traktuoti mokesčių tikslais netesybas, nuostolių atlyginimą, žalos kompensavimą, baudą, delspinigius ar nenumatytų išlaidų kompensavimą, kuris nu... Skaityti daugiau

Kaip traktuoti mokesčių tikslais netesybas, nuostolių atlyginimą, žalos kompensavimą, baudą, delspinigius ar nenumatytų išlaidų kompensavimą, kuris numatytas sutartyje ir kurį dėl netinkamo sutarties vykdymo viena sandorio šalis moka kitai? Ar vienodai elgsimės ir su PVM, ir su pelno mokesčiu? VMI pozicija šiais klausimais nenuosekli, o mokestinę praktiką reikšmingai koreguoja teismų sprendimai.


Visų pranešimų sąrašas chronologine tvarka:

RODYTI PILNĄ ĮVYKUSIŲ PRANEŠIMŲ SĄRAŠĄ

Apie Verslo žvalgą

Tai patirties apsikeitimo vieta aukščiausio lygio vadovams, akcininkams ir finansų direktoriams. Reguliariai siūlome vienos konkrečios temos trumpas konsultacinio pobūdžio įžvalgas, kuriose aukščiausio lygio vadovai bei ekspertai aptaria geriausius pavyzdžius iš praktikos ir pateikia rekomendacijas dėl šios praktikos įgyvendinimo.

Nagrinėjamos temos ir kviečiami pranešėjai derinami su neformalia stebėtojų taryba, kurią sudaro daug patirties turintys verslo vadovai, savininkai ir finansų direktoriai.

Stebėtojų taryba

A. Kavoliūnas
A. Bendaravičius
D. Šulnis
D. Dominienė
G. Bertašius
J. Grašienė
L. Obuolevičius
M. Ranonis
R. Augustinas
S. Buteliauskas
V. Lazickas
MERITS
Achema
Invalda INVL
Vilniaus prekyba
Vilkyškių pieninė
SBA
Verslo Žvalgas
Girteka Logistics
Imlitex Holdings
Baltisches Haus
MG Baltic

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.