Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:


  Seminaras internetu

Komanda

Mokesčių SUFLERĮ kuruoja MERITS - labiausiai rekomenduojami mokesčių patarėjai Lietuvoje. MERITS komandoje - patyrę praktikai, profesionalai su ilgamete patirtimi realiame versle, audite, o taip pat VMI. Džiaugiamės čia galėdami pateikti praktiškus situacijų sprendimus Jums.

Svetainės turinį kuruojantys lektoriai ir diskusijų moderatoriai

Andrius
Kavoliūnas
Rūta
Zaikauskienė
Gintaras
Juškauskas
Rita
Zakalskienė
MERITS patarėjų ir Mokesčių SUFLERIO komanda
Alma
Rasa
Vaida
Brigita
Monika
Justina
Ramunė
Airina
Simona
Živilė
Lolita
Rimantas
Aušra
Ernesta
Vaida
Laura
Tomas
Dima
Dinas
Jokūbas
Ernestas
Audrius
Laurynas
Povilas
 • MERITS mokesčių patarėjus įvardinčiau kaip išskirtinius profesionalus mokesčių srityje. Puikus savo srities išmanymas, gebėjimas pasiūlyti nestandartinius sprendimus šią komandą išskiria iš kitų konsultantų tarpo.

  Mantas Ranonis

 • Gera turėti mokesčių labirintuose vadovą, kuris duoda ranką ir veda kur sunku praeiti.

  Jolanta Krasauskienė

 • Jūsų komanda dirba puikiai. Praktikoje tokių koordinuotų ir dėmesingų struktūrų kaip Jūsų nežinau. Kiekvieną rytą pasitinkantis Jūsų naujienų laiškas skamba kaip palinkėjimas produktyviai dirbti. Aiškiai sudaryta dalijamoji medžiaga, suteikiama galimybė po kelių dienų vėl pažiūrėti transliaciją. Ačiū už Jūsų nuoširdų dėmesį.

  Dalė Dačkienė

 • Džiaugiuosi Jūsų pasiūlyta galimybe sužinoti naujoves būnant darbo vietoje. Esu tikra, kad tai aktualu daugeliui buhalterių, dirbančių ne didžiuosiuose miestuose. Puikus dalykas ir seminarų įrašai – galiu bet kada pasitikslinti bet kurį aktualų klausimą.

  Aušra Kulvietienė

 • Sužavėjo lektorių profesionalumas – jais galima pasitikėti. Labai džiaugiuosi „Mokesčių SUFLERIO“ abonementu. Žinau, kad esu nebe viena toje painiavoje, kas rytą primena, ką turiu padaryti.

  Giedrė Žylienė

 • Ačiū už seminarą, tikrai buvo naudingas ir konstruktyvus. Apskritai manau, kad gera idėja yra trumpų tiesioginių seminarų rengimas, nes viskas koncentruotai išdėstoma, paprasčiau dalyvauti nepaliekant darbo vietos. Ačiū už Jūsų profesionalumą.

  Neringa Mockevičienė

 • Dėkoju už suteiktą galimybę stebėti šį renginį, surengtą reaguojant į VMI naujienas. Jūsų dėstymo metodai man priimtini, pateikiamos aktualijos svarbios. Praktiniai pavyzdžiai leidžia aiškiau susigaudyti ir situacijas įvertinti iš atstovaujamos įmonės pozicijos. Vebinaro metu uždaviau klausimą, į kurį gavau aiškų atsakymą. Dar kartą kartą dėkoju už Jūsų, profesionalų, teikiamas paslaugas ir pagalbą klaidžiojant painiuose įstatymų labirintuose.

  Aurelija Vaišvilienė

Viskas įskaičiuota praktiškam buhalteriui REGISTRUOTIS NEMOKAMAI >

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 6000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.