Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Klientų aptarnavimas:
+370 678 20 470
Apie renginį
Programa ir registracija
Dalyvio mokestis

Didysis nuotolinis rudens renginys SUPERBUHALTERIŲ DIENOS!

Lapkričio 24-27d.

Grįžta ketvirtinės transliacijos, kurias daugelis esate pamėgę. Ir grįžta ne bet kaip - o atnaujintu formatu. Šįkart išskaidėme didįjį renginį į keletą dienų, skirdami po vieną dieną konkrečiai aktualiai temai. Savo norimą gylį ir įsitraukimą kiekvienoje temoje galėsite pasirinkti Jūs. Taupydami laiką, galėsite pasirinkti įsitraukti į diskusijas - ar tik stebėti transliaciją.

Norime, kad ši SUPERBUHALTERIO savaitė Jums suteiktų galimybę lengvai pasivyti, jei netyčia praleidote kokį mokesčių pakeitimą, o taip pat ir atsišviežinti savo žinias keletoje aktualių temų. Visos šių dienų transliacijos, diskusijos ir medžiaga yra prieinamos su Mokesčių SUFLERIO abonementu, be papildomo mokesčio.

Ką Jūs gausite

 • 1 diena - su Rūta Zaikauskiene:
  Svarbiausi 2020 m. mokesčių, apskaitos ir teisės pakeitimai
 • 2 diena - diskusija su Gintaru Juškausku:
  PVM mokesčiai e-komercijoje nuo 2021-07-01
 • 3 diena - su Rita Zakalskiene:
  2020 m. finansinės atskaitomybės rengimo aktualijos
 • Savaitės gale viską apibendrinsime ir, kaip visada, turėsite prieigą prie vaizdo įrašų.
 • Taip pat renginyje - interaktyvus temų aptarimas, žinių testas ir dar daug kitos naudingos medžiagos.

PROGRAMA IR REGISTRACIJA

1 DIENA
LAPKRIČIO
24

SUPERBUHALTERIŲ DIENOS: Svarbiausi 2020 m. mokesčių, apskaitos ir teisės pakeitimai

Vieta: Transliacija internetu
Data: 2020-11-24
Laikas: 13:00 - 16:50
Video thumbnail
PROGRAMOJE
 1. Mokesčių mokėjimo lengvatos nuo Covid-19 nukentėjusioms įmonėms ir mokestinės paskolos sutarčių sudarymas iki 2021-02-28
 2. Mokesčių permokos įskaitymas ir grąžinimas nuo 2020 metų
 3. Neapmokestinamųjų kompensacijų už darbuotojams priklausančio turto naudojimą apskaičiavimo tvarka
 4. Gyventojų parduoto ne individualios veiklos turto pajamų įvertinimo pakeitimai nuo 2020 m.: pagal opciono sutartį įsigytų akcijų perleidimas, pagal rentos sutartį gauto turto pardavimas, pajamų apmokestinimas, kai pajamos gaunamos dalimis
 5. Vidutinio darbo užmokesčio ir atostoginių apskaičiavimo taisyklių pakeitimai
 6. Svarbiausi Darbo kodekso 2020 m. pakeitimai
 7. Stambių investicinių projektų pelno mokesčio lengvata – atleidimas nuo mokesčio iki 20 metų
 8. Išimtys ir reikalavimai rengiant 2020 m. asocijuotų asmenų tarpusavio sandorių kainodaros dokumentaciją
 9. Nuo 2021 m. taikomas NPD ir su juo susiję darbo užmokesčio bei mokestiniai dydžiai
 10. Nauja PVM permokos grąžinimo tvarka nuo 2021-01-01
 11. VMI mokamų mokesčių ir „Sodros“ įmokų bei permokų įskaitymas nuo 2021 metų
 12. Nuo 2021 m. planuojami PVMĮ, apskaitą reglamentuojančių teisės aktų pakeitimai
2 DIENA
LAPKRIČIO
25

SUPERBUHALTERIŲ DIENOS: PVM pokyčiai e-komercijoje nuo 2021-07-01

Vieta: Transliacija internetu
Data: 2020-11-25
Laikas: 13:00 - 16:15
Video thumbnail
PROGRAMOJE

Nuo 2021-07-01 Lietuvoje (kaip ir visose kitose ES valstybėse narėse) įsigalioja taip vadinamas PVM e-komercijos paketas, keičiantis elektroninės prekybos prekėmis B2C segmentui PVM taisykles. Aktualu įmonėms, kurios elektroniniu būdu parduoda prekes ES fiziniams asmenims (B2C), elektroninėms platformoms, sudarančioms sąlygas vykdyti e-prekybą prekėmis, logistikos paslaugų teikėjams ir muitinės tarpininkams.

Nuo 2021-07-01 įsigaliojus PVM e-komercijos paketui, bus naikinamos nuotolinės prekybos ribos ES valstybėse narėse, vietoje jų įvedama viena kiekvienoje valstybėje narėje 10 000 eurų prekių tiekimų riba, viršijus kurią pirkėjo (gyventojo) valstybėje narėje kils prievolė mokėti PVM. Siekiant palengvinti e-tiekėjų PVM prievoles nuo 2021-07-01 m. dabartinės vieno langelio principo (MOSS) PVM sistema bus pritaikyta ir prekių tiekimams pagal nuotolinės prekybos schemą. Dėl to LT tiekėjai galės nesiregistruoti pirkėjų (gyventojų) valstybėse narėse, o PVM prievoles vykdyti per lietuvišką vieno langelio principu grindžiamą sistemą.

Įsigaliojus PVM e-komercijos paketui nuo 2021-07-01 naikinama PVM lengvata iš trečiųjų šalių importuojamoms nedidelės vertės (iki 22 eurų) prekėms ir įsigalioja nauja importuojamų nedidelės vertės prekių siuntų nuotolinės prekybos schema. Schema bus taikoma iš trečiųjų valstybių į ES importuojamoms ES gyventojams tiekiamoms prekėms, jeigu prekių siuntos vertė neviršija 150 eurų.

Įsigaliojus PVM e-komercijos paketui nuo 2021-07-01 e-platformos, dalyvaujančios e-prekyboje ir padedančios parduoti prekes, PVM tikslais tampa neatsiskleidusiais tarpininkais. Iš esmės dėl to visos PVM prievolės, kylančios dėl prekių tiekimo ES gyventojams, bus perkeltos e-platformoms. Nuo 2021-07-01 taikomas reguliavimas numato pareigą e-prekyboje dalyvaujančioms e-platformoms, padedančioms ES neįsisteigusiems asmenis parduoti prekes ES teritorijoje, kaupti informaciją apie prekių tiekimus ir užtikrinti, kad tokia informacija elektroniniu būdu būtų pateikiama mokesčių administratoriui.

3 DIENA
LAPKRIČIO
26

SUPERBUHALTERIŲ DIENOS: 2020 m. finansinės atskaitomybės rengimo aktualijos

Vieta: Transliacija internetu
Data: 2020-11-26
Laikas: 13:00 - 16:00
Video thumbnail
PROGRAMOJE

Paskutinių metų mėnesių kalendoriuje - darbai, susiję su metinės finansinės atskaitomybės (FA) rengimu: inventorizacija, VAS reikalavimų įvertinimas pagal rengiamų ataskaitų formas, ataskaitinio laikotarpio aplinkybių, kurios įmonei naujos analizė, jų įtaka finansinėms ataskaitoms, prievolės atlikti auditą įvertinimas ir kt.

Transliacijos metu peržvelgsime teisės aktų nuostatas, susijusias su pagrindiniais reikalavimais 2020 m. finansinėms ataskaitoms, aptarsime Apskaitos politikos praktinę reikšmę įmonei - ir ko reikėtų atsisakyti. Aptarsime numatomus pakeitimus buhalterinės apskaitos reglamentavime - ar jau pradėti jiems ruoštis.

Dalyvio mokestis

Turintiems bet kurį Mokesčių SUFLERIO abonentinį planą - visos SUPERBUHALTERIŲ DIENŲ transliacijos ir diskusijos be papildomo mokesčio.

Atverkite duris
į praktinių žinių lobyną buhalteriams ir verslui!
Informacija matoma su vienu iš narystės planų
Kokią praktinę naudą gaunate su naryste? Išbandykite nemokamai

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.