Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Skype paslauga su užsienietišku PVM

2013-09-20

Ar skaičiuoti PVM Lietuvoje? Ar bandyti susigrąžinti PVM iš kitos valstybės narės?


Susijusios konsultacijos

LT įmonė įsigyja ir perparduoda prekes JAV

2016-08-10

Kai LT įmonė įsigyja prekes iš CZ įmonės „FCA Florida“ INCOTERMS sąlygomis ir tomis pačiomis sąlygomis jas perparduoda LV įmonei, toks sandoris nelaikomas PVM objektu Lietuvoje.

Ne PVM mokėtoja įsigijo automobilį su švedišku PVM

2017-05-26

Jeigu iš Švedijos įsigyto automobilio vertė didesnė kaip 14 000 eurų (be švediško PVM), įmonė turėtų registruotis kaip PVM mokėtoja, apskaičiuoti ir deklaruoti iš ES įsigytų prekių PVM....

Ar trečiojoje valstybėje sumokėtas PVM gali būti leidžiamais atskaitymais?

2014-08-26

Užsienio valstybės, kuri nėra ES valstybė narė, PVM gali būti leidžiamais atskaitymais, jeigu ta užsienio valstybė PVM negrąžina, o prekės ir paslaugos, nuo kurių PVM buvo apskaičiuotas yra...

Užsienietiški kvitai be rekvizitų

2016-08-05

Iš užsienio įmonių gauti kasos aparatų kvitai neturi turėti LT įmonės rekvizitų ir jiems netaikomi sumos apribojimai. Svarbu, kad būtų aišku, kada, ką, už kiek ir iš ko įmonė pirko.

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.