Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Gamintojas trūkstamas gaminio detales pirko ir pirkėjui perdavė Didžiojoje Britanijoje

2019-09-27

Jeigu šios detalės, kurias LT įmonė pirko Didžioje Britanijoje, yra įtrauktos į pagrindinio gaminio, kuris buvo atgabentas iš LT, kainą, tai detalių pirkimo išlaidos apskaitoje ir pelno mokesčio apskaičiavimo tikslais būtų įtraukiamos į pagrindinio gaminio savikainą. Jeigu bus laikoma, kad LT įmonė Didžioje Britanijoje neįvykdė visų PVM prievolių, Didžiosios Britanijos PVM būtų negrąžinamas ir Lietuvoje būtų pripažįstamas neleidžiamais atskaitymais.


Susijusios konsultacijos

Nuomojo automobilį Austrijoje ir gavo dvi sąskaitas: iš kelionių agentūros ir nuomos kompanijos

2015-04-07

Pagal kurią sąskaitą pripažinti leidžiamus atskaitymas

Su vokišku PVM įsigytas autobusiukas

2013-02-19

Iš Vokietijos tiekėjo įsigytai prekei be pagrindo pritaikytas vokiškas PVM, jeigu Vokietijos įmonė jo negrąžins, priskiriamas neleidžiamiems atskaitymams.

Gavo sąskaitą už automobilio nuomą Italijoje

2017-05-02

PVM sąskaitų faktūrų už trumpalaikę (iki 30 dienų) automobilio nuomą užsienyje į Gaunamų PVM sąskaitų faktūrų registrą įtraukti nereikia, o jeigu įmonė nori tai padaryti, turės nurodyti...

Importuoja iš Latvijos įmonės įsigytas prekes

2016-07-18

Iki 2016-09-30 į PVM sąskaitų faktūrų registrą reikėtų įtraukti visas iš užsienio gautas PVM sąskaitas faktūras. Nuo 2016-10-01 į registrą bus galima neįtraukti sąskaitų, gautų už importuotas...

Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 8000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.