Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:


Gyvybės draudimo įmokos darbuotojo ir įmonės naudai

2019-04-01

Kai naudos gavėjas yra pats darbuotojas, draudimo įmokos, mokamos už darbuotoją pagal gyvybės draudimo sutartį, apskaitoje ir pagal PMĮ pripažįstamos sąnaudomis tą laikotarpį, kada patiriamos. Kai pagal gyvybės draudimo sutartį naudos gavėjas yra darbdavys, kaupti skirta draudimo įmokos dalis apskaitoje pripažįstama finansiniu turtu, o likusi dalis – sąnaudomis. Pagal PMĮ visa suma bus sąnaudos ir leidžiami atskaitymai. Taip pat skirsis ir iš draudimo bendrovės gautų išmokų pripažinimas apskaitoje ir pagal PMĮ.


Susijusios konsultacijos

Darbuotojus skatins investicinio gyvybės draudimo įmokomis

2017-07-18

GPM įstatymas leidžia neapmokestinti darbdavio darbuotojo naudai sumokėtų gyvybės draudimo įmokų, jeigu tenkinamos tam tikros įstatyme nustatytos sąlygos. Tačiau paprastai tokios darbuotojų...

Darbuotojai išsiima įmokas iš draudimo bendrovės

2018-11-22

Iš draudimo bendrovės atsiimtos įmokos 2019 metais, kaip ir anksčiau, bus apmokestinamos 15 proc. GPM, tačiau įmonės sumokėtos įmokos, kurias darbuotojas iš karto gali pasiimti ir pasiima, turėtų...

Kas turėtų būti apdraustuoju

2014-08-13

Norit taikyti GPMĮ 17 str. 1 d. 14 p. ir 14-1 p. lengvatą, pagal draudimo sutarties sąlygas darbuotojas turi būti ne tik naudos gavėju, bet ir apdraustuoju.

Įžanga

2018-03-01

[VIDEO] 2018 m. vasario 28 d. seminaro „Darbuotojų draudimas“ vaizdo įrašas.


Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 6000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.