Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:


  Seminaras internetu

Gyvybės draudimo įmokos darbuotojo ir įmonės naudai

2019-04-01

Kai naudos gavėjas yra pats darbuotojas, draudimo įmokos, mokamos už darbuotoją pagal gyvybės draudimo sutartį, apskaitoje ir pagal PMĮ pripažįstamos sąnaudomis tą laikotarpį, kada patiriamos. Kai pagal gyvybės draudimo sutartį naudos gavėjas yra darbdavys, kaupti skirta draudimo įmokos dalis apskaitoje pripažįstama finansiniu turtu, o likusi dalis – sąnaudomis. Pagal PMĮ visa suma bus sąnaudos ir leidžiami atskaitymai. Taip pat skirsis ir iš draudimo bendrovės gautų išmokų pripažinimas apskaitoje ir pagal PMĮ.


Susijusios konsultacijos

VSD įmokos nuo gyvybės draudimo įmokų [+]

2014-04-17

Ar apmokestinama, jei draudžiama darbuotojo naudai, o sutarties terminas - ilgesnis nei 10 m.?

Apdraudė darbuotoją garantuotų palūkanų gyvybės draudimu

2011-12-12

Už darbuotoją sumokėtos gyvybės draudimo įmokos neapmokestinamos GPM, jeigu draudimo sutarties terminas ne trumpesnis kaip 10 metų; metinė įmokų suma neviršija 25% per mokestinį laikotarpį...

Gyventojas nutraukė gyvybės draudimo sutartį

2013-04-19

Ar nutraukus gyvybės draudimo sutartį gyventojas praranda ankstesniais metais susigrąžintą GPM?


Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 6000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.