Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:


  Seminaras internetu

FR0573 deklaracijoje nedeklaravo gyvybės draudimo įmokų

2017-02-09

Darbuotojų naudai sumokėtas įmokas, net jeigu jos neapmokestinamos GPM, deklaruoti reikia jau labai seniai. Jeigu įmonė tokių duomenų VMI neteikė, reikėtų patikslinti 2012–2015 m. ir pateikti 2016 m. duomenis. Už tokių duomenų nepateikimą gali būti skiriama administracinė bauda, tačiau mums neteko girdėti, kad už GPM neapmokestinamų išmokų nedeklaravimą ji būtų kam nors skirta.


Susijusios konsultacijos

Pasikeitė gyvybės draudimo naudos gavėjai

2013-07-30

Kaip apmokestinti sumokėtas gyvybės draudimo įmokas ir išmokas, jeigu įmonė pakeitė draudimo sutartį ir vietoje savęs naudos gavėjais nurodė darbuotojus?

Draudimo įmokos MB nario naudai

2014-08-21

Ar MB mokamos gyvybės draudimo įmokos - MB nario pajamos natūra?

Įmonė apmokestina už darbuotoją sumokėtas gyvybės draudimo įmokas

2017-03-21

Įmokos turi neviršyti 25 proc. visų darbuotojui per 2016 m. apskaičiuotų su darbo santykiais susijusių pajamų. Į šią pajamų suma turėtų būti įtraukiamos net tik darbo užmokesčio sumos,...

Kokios gyvybės draudimo įmokos neapmokestinamos GPM ir VSD

2014-08-18

Vertinant, ar darbuotojo pajamos natūra (darbdavio sumokėtos gyvybės draudimo įmokos) gali būti GPM neapmokestinamos, svarbu: 1)    kas yra naudos gavėjas ir apdraustasis; 2)    koks gyvybės...


Mokesčių SUFLERIS – tai MERITS mokesčių patarėjų komandos sukurta žinių naujinimo paslauga buhalteriams bei finansų vadovams. Šios paslaugos abonentai turi pastovią prieigą prie daugiau nei 6000 mokesčių konsultacijų, seminarų transliacijų internetu, vaizdo įrašų, žinių testų ir kitos profesinės medžiagos. Mokesčių SUFLERIS – lengvas būdas sužinoti. Daugiau informacijos - www.sufleris.lt.