Didžioji mokesčių apžvalga 2018
Sveikinimo žodis
Įžanga | Žiūrėti video >

Mieli kolegos,

pristatome Jums mokesčių apžvalgos rinkinį 2018-iesiems. Kaip ir kasmet, ši apžvalga parengta jums patogiu elektroniniu formatu ir atrakinta visiems turintiems Mokesčių SUFLERIO abonementą.

Šioje apžvalgoje publikuojame aktualiausias Mokesčių SUFLERIO konsultacijas, į kurias rekomenduojame atsižvelgti Jūsų darbuose 2018-aisiais. Čia taip pat rasite naujus teminius rinkinius, lankomiausių vaizdo seminarų įrašus, svarbiausias mokesčių naujienas ir populiarias atmintines atsisiuntimui.

Aktualiausi teminiai rinkiniai
Atostogos nuo 2017-07-01

Nuo 2017-07-01 pasikeitus Darbo Kodeksui pasikeitė atostogų dienų, atostoginių ir kompensacijų apskaičiavimo tvarka. Šiame sąvade pateikiamos praktinės konsultacijos, mokesčių naujienos ir seminarų įrašai susiję su minėtais pakeitimais.

Peržiūrėti visą rinkinį »
Dienpinigiai po 2017-07-01

Čia rasite konsultacijas ir įžvalgas, naujienas ir seminarų įrašus apie dienpinigių apskaičiavimą vykstant į komandiruotes po 2017 liepos 1 dienos, GPM ir VSD įmokų nuo dienpinigių skaičiavimą ir galimą dienpinigių mažinimą.

Peržiūrėti visą rinkinį »
Automobiliai

Teminis rinkinys apie automobilių naudojimą įmonėje, pajamų natūra skaičiavimą dėl naudojimo darbuotojų ar akcininkų asmeniniais tikslais, taip pat automobilių degalų apskaitą, mokestį už aplinkos teršimą ir kiti su automobiliais susiję klausimai.

Peržiūrėti visą rinkinį »
Ilgalaikis turtas

Šis specialus sąvadų rinkinys yra skirtas Ilgalaikio turto klausimams. Rinkinyje – MERITS mokesčių konsultantų įžvalgos, elektroniniai seminarai, konsultacijos. Į visus šiuos klausimus Jums atsako MERITS mokesčių patarėjų komanda.

Peržiūrėti visą rinkinį »
Svarbiausios mokesčių naujienos

Susipažinkite su mokesčių naujienomis patogiu ir laiką taupančiu formatu! Šioje Mokesčių SUFLERIO svetainės skiltyje – naujienos, teisės aktai ir įžvalgos.

MERITS mokesčių patarėjų komanda kasdien atrenka reikšmingas mokesčių aktualijas ir pateikia Jums su realiais pavyzdžiais - ką tai praktiškai reiškia Jums.

Naudokitės funkcija „Susipažinau“ ir tikrai nieko svarbaus nepraleisite!

Populiariausios atmintinės
Finansinių ataskaitų rinkiniai

Šioje interaktyvioje atmintinėje rasite labai mažų, mažų, vidutinių ir didelių įmonių finansinių ataskaitų rinkinius,taip pat kriterijus, pagal kuriuos įmonės priskiriamos šioms grupėms. Taip pat pateikiame ataskaitų rinkinius, skirtus IĮ, MB ir pelno nesiekiančioms įmonėms. Taip pat rekomenduojame naudotis finansinių ataskaitų skaičiuokle, kurią rasite žemiau šioje apžvalgoje.

GPM313 deklaravimas

Šioje PDF atmintinėje - trumpaiir aiškiai apie mėnesinėje pajamų deklaracijoje nuo 2018-01-01 deklaruojamas gyventojams išmokėtas A ir B klasės pajamas. A klasės pajamas deklaruoja visi mokestį išskaičiuojantys asmenys - įmonės ir gyventojai, o B klasės išmokas deklaruoja tik įmonės ir individualią veiklą vykdantys užsieniečiai ir tik tuomet, jeigu jie nuo B klasės pajamų GPM išskaičiavo ar sumokėjo savo lėšomis.

Sandorių kainodaros apžvalga

Šiame PDF dokumente rasite įvairių veiklos sričių pelningumo antkainių intervalus pagal "Amadeus" duomenų bazę ir MERITS specialistų įžvalgas apie asocijuotų asmenų kainodarą 2018 m. I-ąjį ketvirtį:
- Planuojami pakeitimai dokumentuojant kainodarą;
- Kas geriau - dokumentacija ar politika?;
- Antkainių intervalų apžvalga pagal industriją;
- Pagrindinės bylos kontrolinis sąrašas;
- Šalies bylos kontrolinis sąrašas.

Verslo Žvalgas: rubrika Jums ir Jūsų vadovui
Pranešimų vaizdo įrašai
VMI rizikos >
Procesų optimizavimas >

Atmintinė | 7 mitai apie PVMŠioje atmintinėje atsakome į klausimą, kaip sutaupyti 40% neplanuotų išlaidų nuo tarptautinių sandorių vertės ir kokius veiksmus pavesti komercijos vadybinkų ir buhalterijos komandoms šio tikslo įgyvendinimui.

Atmintinė | Naujos vadovų atsakomybėsŠioje atmintinėje pristatome naują Konkurencijos tarybos praktiką taikant asmeninę finansinę vadovų atsakomybę bei pateikiame praktinius patarimus, kaip apsisaugoti nuo su tuo susijusių finansinių netekimų.