Didžioji mokesčių apžvalga 2017
Sveikinimo žodis
Įžanga | Žiūrėti video >

Mieli kolegos,

pristatome Jums mokesčių apžvalgos rinkinį 2017-iesiems. Kaip ir kasmet, ši apžvalga parengta jums patogiu elektroniniu formatu ir atrakinta visiems Mokesčių SUFLERIO abonementą įsigijusiems vartotojams.

Šioje apžvalgoje publikuojame aktualiausias Mokesčių SUFLERIO konsultacijas, į kurias rekomenduojame atsižvelgti Jūsų darbuose 2017-aisiais. Čia taip pat rasite naujus, iki šiol nepublikuotus teminius rinkinius, o taip pat lankomiausių renginių įrašus, svarbiausias mokesčių naujienas ir populiarias atmintines atsisiuntimui.

Aktualiausi teminiai rinkiniai
Populiariausias sąvadas – išmanioji VMI [i.MAS]

Šis specialus sąvadų rinkinys yra skirtas temai Išmanioji VMI apžvelgti. Rinkinyje – konsultacijų, MERITS mokesčių konsultantų įžvalgų bei elektroninių seminarų sąvadai, kuriuose rasite pagal temas suskirstytus atsakymus apie PVM sąskaitų faktūrų registravimą, PVM klasifikatoriaus kodus, važtaraščius, audito rinkmeną, taip pat įvairias kitas aktualias temas susijusias su išmaniąja mokesčių sistema i.MAS. Į visus šiuos klausimus Jums atsako MERITS mokesčių patarėjų komanda. Pasirinkite Jus dominančią temą.

Peržiūrėti visą rinkinį »
Automobiliai

Teminis rinkinys apie automobilių naudojimą įmonėje, pajamų natūra skaičiavimą dėl naudojimo darbuotojų ar akcininkų asmeniniais tikslais, taip pat automobilių degalų apskaitą, mokestį už aplinkos teršimą ir kiti su automobiliais susiję klausimai.

Peržiūrėti visą rinkinį »
Ilgalaikis turtas

Šis specialus sąvadų rinkinys yra skirtas Ilgalaikio turto klausimams. Rinkinyje – MERITS mokesčių konsultantų įžvalgos, elektroniniai seminarai, konsultacijos. Į visus šiuos klausimus Jums atsako MERITS mokesčių patarėjų komanda.

Peržiūrėti visą rinkinį »
Komandiruotės

Čia rasite pagal temas suskirstytus atsakymus apie dienpinigius vykstant į užsienio komandiruotes ir DU, komandiruočių dokumentus, vadovų komandiruotes, komandiruotes Lietuvoje, komandiruotėmis nelaikomas išvykas, išlaidas užsienio valiuta, komandiruotes savaitgaliais ir kitas susijusias temas.

Peržiūrėti visą rinkinį »
Paskolos

Šis specialus sąvadų rinkinys yra skirtas klausimams susijusiems su paskolomis. Rinkinyje – MERITS mokesčių patarėjų įžvalgos, konsultacijos bei elektroninių seminarų įrašai. Į klausimus Jums atsako MERITS mokesčių patarėjų komanda. Pasirinkite Jus dominančią temą.

Peržiūrėti visą rinkinį »
Populiariausios atmintinės
Finansinių ataskaitų rinkiniai

Šioje atmintinėje rasite labai mažų, mažų, vidutinių ir didelių įmonių finansinių ataskaitų rinkinius,taip pat kriterijus, pagal kuriuos įmonės priskiriamos šioms grupėms. Taip pat pateikiame ataskaitų rinkinius, skirtus IĮ, MB ir pelno nesiekiančioms įmonėms.

Sodros įmokos 2017 metais

Atmintinėje skelbiami „Sodros“ įmokų tarifai, kurie galioja nuo 2017-01-01 ir kurie įsigalios nuo 2017-07-01 (kartu su naujuoju Darbo kodeksu). Įmokų tarifai pateikti pagal teisės aktus galiojusius 2017-01-01.

CFO Žvalgas: skiltis finansų vadovams
CFO webinaro įrašas
CFO webinaro įrašas

Sandoriuose, turinčiuose mokestinės naudos požymių, VMI įžvelgia piktnaudžiavimą


VMI turinio viršenybės prieš formą instrumentą dažnai pritaiko sandoriuose, turinčiuose paslėptų darbo santykių požymių. Valdybos nariams išmokėtas tantjemas VMI linkusi priskirti prie su darbo santykiais susijusių pajamų, jeigu: valdybos narys tantjemas...

Mokesčių rizikos holdingo įmonėsePastaruoju metu mokesčių administratoriaus dėmesys nukreiptas į didžiuosius mokesčių mokėtojus ir įmonių grupes. Todėl LT holdingo bendrovės turėtų iš naujo įvertinti sudaromų sandorių mokestines rizikas.
Trys mokesčių rizikas LT patronuojančiojoje bendrovėje keliantys...