Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Visas transliacijas, publikacijas ir vaizdo įrašus matykite su pasirinktu planu. Pasitarti su vadybininku

Lektoriai

Mokesčių SUFLERĮ kuruoja MERITS - labiausiai rekomenduojami mokesčių patarėjai Lietuvoje. MERITS komandoje - patyrę praktikai, profesionalai su ilgamete patirtimi realiame versle, audite, o taip pat VMI. Džiaugiamės čia galėdami pateikti praktiškus situacijų sprendimus Jums.

Rūta
Zaikauskienė

Rūta Zaikauskienė

Rūta Zaikauskienė yra MERITS mokesčių patarėja ir lektorė. Nuo 2011 m. Rūtos vadovaujama darbo grupė išsprendė bei publikavo daugiau nei 10 000 praktinių situacijų, kurias pateikė Lietuvos buhalteriai. Mokesčių SUFLERYJE Rūta taip pat kuruoja mokesčių naujienų rubriką, savaitės apžvalgas ir Superbuhalterių dienas - didžiausią renginį buhalteriams Lietuvoje. Per šiuos dešimt metų Rūta tapo viena autoritetingiausių ir labiausiai rekomenduojamų lektorių mokesčių tema Lietuvoje.

Rūtos patirtis mokesčių ir apskaitos srityje - 29 metai. Prieš prisijungdama prie MERITS mokesčių patarėjų komandos, Rūta dirbo praktinį buhalterinį darbą: buvo UAB „Pačiolis“ vyr. buhalterė, apskaitos ir mokesčių projektų vadovė, seminarų bei kitų mokymo produktų rengėja ir lektorė.

Rūta yra įgijusi du magistro laipsnius Vilniaus Universitete - Teisės ir Ekonomikos fakultetuose.

Gintaras
Juškauskas

Gintaras Juškauskas

Auditorius Gintaras Juškauskas yra MERITS mokesčių patarėjas ir asocijuotas partneris nuo 2010 m. Gintaro praktinis darbas su klientais - reikšmingų mokesčių rizikų valdymas, iškilusių problemų sprendimas, klientų atstovavimas mokestiniuose ginčuose prieš VMI ir kitas institucijas. Mokesčių SUFLERYJE Gintaras kuruoja PRO planą, kuriame pateikia sprendimus ir įžvalgas tiems buhalteriams, kurie dalyvauja verslo sprendimų priėmime. Holdingai, tarptautinė prekyba ir PVM - tai tik dalis temų, kurių praktinius aspektus Gintaras analizuoja savo autorinėse laidose PRO Mikroskopą.

Gintaro patirtis mokesčių ir apskaitos srityje - 26 metai. Prieš prisijungdamas prie MERITS mokesčių patarėjų komandos, Gintaras dirbo auditoriumi, mokesčių ir audito projektų vadovu UAB „Pačiolis“, taip pat vadovavo įmonei UAB „Pačiolio auditoriai”.

Gintaras yra įgijęs du magistro laipsnius Vilniaus Universitete - Teisės ir Ekonomikos fakultetuose.

Rita
Zakalskienė

Rita Zakalskienė

Auditorė Rita Zakalskienė yra MERITS mokesčių patarėja ir lektorė. Mokesčių SUFLERYJE ji kuruoja praktinės buhalterijos temas: apskaitos procesai, biudžetavimas, kontrolė, buhalterijos darbo organizavimas, ūkiniai ir nekilnojamojo turto klausimai. Savo autorinėse laidose „Geroji praktika” ir Superbuhalterių dienų renginiuose Rita analizuoja tuos darbo aspektus, su kuriais kasdien susiduria Lietuvos verslo įmonės ir jų buhalteriai.

Ritos patirtis mokesčių ir apskaitos srityje - daugiau nei 30 metų. Prieš prisijungdama prie MERITS mokesčių patarėjų komandos, Rita dirbo praktinį buhalterinį darbą: buvo vyriausioji finansininkė Girtekos grupės holdinginėje įmonėje, finansų ir administracijos direktorė UAB „PST investicijos“.

Iki 2006 m. Rita dešimt metų buvo UAB „Pačiolis“ auditorė-ekspertė, kontrolierė bei lektorė apskaitos ir mokesčių temomis, UAB „Pačiolio auditoriai“ viceprezidentė. Rita taip pat dirbo dėstytoja VU Tarptautinio verslo mokykloje.

Indrė
Zakalskytė

Indrė Zakalskytė

Indrė Zakalskytė yra MERITS mokesčių patarėja nuo 2021 m. Indrės praktinis darbas su klientais – reikšmingų mokesčių rizikų valdymas, iškilusių problemų sprendimas ir mokestinių peržiūrų atlikimas. Mokesčių SUFLERYJE Indrė kuruoja turinio analitiką ir vystymą, rengia publikacijas bei atsako į klientų klausimus.

Indrės patirtis mokesčių srityje - 15 metų. Prieš prisijungdama prie MERITS mokesčių patarėjų komandos, Indrė 12 metų dirbo mokesčių darbo grupės vadove UAB „Ernst & Young Baltic”.

Vaida
Katkevičiūtė

Vaida Katkevičiūtė

Vaida Katkevičiūtė yra MERITS mokesčių patarėja nuo 2011 metų. Vaidos praktinis darbas su klientais – reikšmingų mokesčių rizikų valdymas, iškilusių problemų sprendimas, klientų atstovavimas mokestiniuose ginčuose prieš VMI. Mokesčių SUFLERYJE Vaida rengia žinių patikrinimo testus.

Vaidos patirtis mokesčių srityje – 15 metų. Prieš prisijungdama prie MERITS mokesčių patarėjų komandos, Vaida dirbo UAB „Deloitte Lietuva“ Mokesčių ir teisės departamento vyresniąja konsultante.

Andrius
Kavoliūnas

Andrius Kavoliūnas

Andrius Kavoliūnas yra UAB „MERITS“ steigėjas, vadovaujantysis partneris ir Mokesčių SUFLERIO įkūrėjas. Andrius kuruoja MERITS įmonių vystymąsi, moderuoja Mokesčių SUFLERIO turinio formatus bei strateginę kryptį. Andriaus profesinė sritis - reikšmingų mokestinių rizikų valdymas.

Andriaus patirtis mokesčių ir apskaitos srityje - 20 metų. Prieš 2008 m. įkurdamas UAB „MERITS“, Andrius buvo UAB „Deloitte Lietuva” Mokesčių ir teisės departamento vadovas.

Andrius yra įgijęs Teisės magistro laipsnį Vilniaus Universitete bei dirbo dėstytoju VU Tarptautinio verslo mokykloje. Jis taip pat buvo ilgametis Finansų vadovų klubo moderatorius.

 • Citata

  Dar kartą įsitikinau kad Jus ir Jūsų komanda - aukščiausio lygio profesionalai!!! Šiandien netyčia aptikau Jūsų PRO laidą dėl mano klausimo. Super. Didelis ačiū!!! Kaip visada trumpai ir aiškiai.

  Svetlana Rozelienė

 • Citata

  Gera turėti mokesčių labirintuose vadovą, kuris duoda ranką ir veda kur sunku praeiti.

  Jolanta Krasauskienė

 • Citata

  Jūsų komanda dirba puikiai. Praktikoje tokių koordinuotų ir dėmesingų struktūrų kaip Jūsų nežinau. Kiekvieną rytą pasitinkantis Jūsų naujienų laiškas skamba kaip palinkėjimas produktyviai dirbti. Aiškiai sudaryta dalijamoji medžiaga, suteikiama galimybė po kelių dienų vėl pažiūrėti transliaciją. Ačiū už Jūsų nuoširdų dėmesį.

  Dalė Dačkienė

 • Citata

  Džiaugiuosi Jūsų pasiūlyta galimybe sužinoti naujoves būnant darbo vietoje. Esu tikra, kad tai aktualu daugeliui buhalterių, dirbančių ne didžiuosiuose miestuose. Puikus dalykas ir seminarų įrašai – galiu bet kada pasitikslinti bet kurį aktualų klausimą.

  Aušra Kulvietienė

 • Citata

  Sužavėjo lektorių profesionalumas – jais galima pasitikėti. Labai džiaugiuosi „Mokesčių SUFLERIO“ abonementu. Žinau, kad esu nebe viena toje painiavoje, kas rytą primena, ką turiu padaryti.

  Giedrė Žylienė

 • Citata

  Ačiū už seminarą, tikrai buvo naudingas ir konstruktyvus. Apskritai manau, kad gera idėja yra trumpų tiesioginių seminarų rengimas, nes viskas koncentruotai išdėstoma, paprasčiau dalyvauti nepaliekant darbo vietos. Ačiū už Jūsų profesionalumą.

  Neringa Mockevičienė

 • Citata

  Dėkoju už suteiktą galimybę stebėti šį renginį, surengtą reaguojant į VMI naujienas. Jūsų dėstymo metodai man priimtini, pateikiamos aktualijos svarbios. Praktiniai pavyzdžiai leidžia aiškiau susigaudyti ir situacijas įvertinti iš atstovaujamos įmonės pozicijos. Vebinaro metu uždaviau klausimą, į kurį gavau aiškų atsakymą. Dar kartą kartą dėkoju už Jūsų, profesionalų, teikiamas paslaugas ir pagalbą klaidžiojant painiuose įstatymų labirintuose.

  Aurelija Vaišvilienė

MUMIS PASITIKI

5000

+

LIETUVOS ĮMONIŲ

Mokesčių suflerio antspaudas
Logotipai
Mokesčių SUFLERIS tai darbo
priemonė kiekvienai buhalterei
IŠBANDYTI NEMOKAMAI